Image Hosted by Meloodi.com Image Hosted by Persian.com
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
اخبار-مقاله-موزیک و.....
  
 ای دوست تا که هستم ندانی کیستم یک وقتی سراغم آیی که من نیستم
 
آرشیو
 
سه‌شنبه 15 فروردین‌ماه سال 1385
فال این هفته شما از 14 فروردین تا 21

فروردین ماه : برای متولدین این ماه فهمیدن و درک کردن آدم ها زیاد مشکل نیست چرا که اغلب دارای حس ششم قوی هستند و گاه همین حس به آنها یاری میدهد تا از حوادث و بلایا بدور باشند . نگاهی به زندگی زناشویی متولدین این ماه خبر میدهد که آنها با همین امتیازات در انتخاب همسر معمولا دچار اشتباه نمیشوند ولی گاه بدلیل احساسات و قلب پاک و رئوف دچار اشتباه نیز میشوند . در زمینه کسب و کار و شغل بعضی از متولدین این ماه بسیار پولساز و موفق و مبتکر هستند، برخی بدلیل رکود اقتصادی ناگهان دچار ترس و دلهره شده و حتی ابتکارات و خلاقیت های خود را بهمین سبب از دست داده اند . به این گروه توصیه میشود باامید بکار بپردازند و روحیه خود را نبازند که هنوز شانس های خوبی در راه است .

اردیبهشت ماه : بسیاری از متولدین این ماه بدلیل اقدامات و حوادث گذشته زندگی خود دچار نوعی پشیمانی و سرخوردگی هستند، در حالیکه بسیاری از آن رویدادها، این گروه نقشی نداشتند . در زندگی زناشویی زوجها بهتر است گاه از لجبازی و بگومگوها دست بکشند، چون همین اخلاق سبب بهم ریختگی زندگیشان میشود . اصولا متولدین این ماه آدمهای بسیار خوش قلب و فداکاری هستند ولی گاه بدلیل بعضی لجبازیها خود را به دردسر می اندازند . در زمینه کاری و مشکلات محیط کار، باید با سیاست عمل کرد . باید هماهنگی ایجاد کرد . در زمینه بعضی اختلاف نظرها و یا زمزمه جدایی ها در میان سی در صد از متاهلین باید توصیه نمود عاقل باشید و محتاط .
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خرداد ماه : بدگویی های عده ای، متولدین این ماه را دچار خشم ساخته، چون خود اصلا خوش قلب و مهربان هستند . هیچگاه نمی خواهند زندگی و روابط آدمها را بهم بریزند . از این گروه ها نیز نفرت دارند . حتی اگر وابسته شان باشند . اغلب متولدین متاهل این ماه بدلیل تفاهم، عاقل بودن، سیاست داشتن، هیچگاه در زندگی شان اختلاف و درگیری وجود نداشته است . همیشه آرامش در فضای خانه و خانواده برقرار بوده . دوستان جدیدی وارد زندگی درصدی از متولدین این ماه میشوند که بعضی مثبت و بعضی نه چندان دلخواه هستند . متولدین این ماه اغلب شان وقتی مسئولیتی را می پذیرند تا پایان میروند و حتی دست به اقدامات فداکارانه ای میزنند تا سربلند باشند و همین سبب شده میان خانم ها و حتی آقایان این ماه مدیران خوب و فعال و معروفی باشند .
_________________


تیر ماه : متولدین این ماه، خصوصا خانم ها و دخترخانم های زیبا باید بدانند که گروهی از مگسان دور شیرینی همیشه بدنبال آنها روان هستند، مرتب زمزمه های عاشقانه و وسوسه انگیز دارند چون خلاقیت های این گروه سبب حسادت و حساسیت و یا نظرتنگی هاست . بسیاری از خانواده های متولدین این ماه بعضی پدر و مادرها بدلایلی با فرزندان خود دچار تضادهایی شده اند، این عده باید برقراری پل های دوستی، ایجاد فضای آرام، نزدیک شدن به فرزندان خود، در حل این مسائل بکوشند وگرنه روزی بخود می آیند که فاصله عمیق و طولانی است . در زمینه مسائل عاطفی و احساسی خیلی از خانم ها از شوهران خود گله دارند که چرا احساسات خود را بیان نمی کنند و خیلی از آنان از همسران خود شکایت دارند که چرا در برخوردها بی تفاوت شده اند . به هر دو گروه توصیه میشود در برقراری روابط صمیمی و گرم بکوشند، خصوصا اینروزها که هر دو گروه به آن نیاز دارند .
_________________

مرداد ماه : بدگویی ها و غیبتهای دو سه نفر سبب گردیده روابط صمیمی گروهی از متولدین این ماه با دوستان و فامیل و گاه همکاران دچار تیرگی شود . برای حل این مشکل ابتدا باید این آدمهای مسموم را شناسایی و رسوا نمود و سپس با توضیح و برقراری پل های تازه اجازه چنین دخالتها و سمپاشیهایی را نداد . متولدین این ماه اغلب انسانهای خلاق و پر کار و در عین حال در کار نیز مبتکر هستند . جوان ترها در تحصیل و کسب تجربه موفق میباشند . بزودی برای مجردها رویدادهای خوشی سبب میشود بتوانند با راحتی خیال مسیر زندگی خود را تعیین کنند . گروهی نیز تن به ازدواج می دهند .
_________________
شهریور ماه : به متولدین این ماه توصیه می شود به احترام و توجه و مراقبت از بزرگترها، از پدر و مادرها ادامه دهند . آنها را زیر چتر حمایت خود بگیرند و در حدامکان خود به آنها روحیه بدهند . با فرزندان خود دوست و صمیمی و نزدیک باشید . خیلی از مجردهای این ماه برای ازدواج و نامزدی در حال تصمیم گیری هستند . برخی در زمینه مسائل احساسی دچار بن بست هایی شده اند در کل این گروه باید با احتیاط و دوراندیشی تصمیم بگیرند . آن گروه از متاهلین که تصمیم قطعی برای جدایی گرفته اند باید حداقل در اندیشه وابستگان خود باشند و هر تصمیمی را با توجه به سرنوشت آنها بگیرند و تنها به خود و آینده و سرنوشت خود اندیشه نکنند .

_________________
مهر ماه : روحیه فداکاری متولدین این ماه در مورد خانواده و فامیل نشان از قلب پاک و مهربان شان دارد و کاش همه آنها قدر مهربانی و فداکاری این عده را بدانند . اگر حتی جوابگو نیستند حداقل سبب آزارشان نشوند . در حال باید این گروه بدانند که هیچ حادثه و عکس العمل منفی نباید روحیه و اخلاق شان را تغییر بدهد . خستگی ها و بی خوابیها برای گروهی از متولدین این ماه دردسر ایجاد نموده است . این عده باید برای سلامت روح و جسم خود روش تنظیم شده ای را دنبال کنند . بیشتر متاهلین این ماه همیشه نگران فرزندان خود هستند، گاه این نگرانیها سبب میشود دچار مالیخولیا و کابوس شوند در حالیکه بامراقبت های بیشتری نزدیکی و دوستی با بچه ها اطلاع از زندگی و حوادث روزانه شان میتواند سبب راحتی خیال شود .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


آبان ماه : برای خیلی از متولدین این ماه که بدلایلی از زندگی مشترک خسته و کسل شده اند وسوسه هایی پدید آمده که تن به جدایی برسد . این گروه باید با بررسی زندگی خود امتیازات و کمی و کاستی ها تصمیم نهایی را بگیرند چرا که در بازگشت به زندگی مجردی و آن درگیری های قبلی برای خیلی از متاهلین امروز دیگر کارساز و دلچسب نیست و بهتر است از این وسوسه ها بدور باشند و یا ترتیب مسافرت ها، صحبت های منطقی در حل مسائل بکوشند . عده ای نقاب دوستی به چهره زده و وارد زندگی درصدی از متولدین این ماه شده اند . این گروه را باید شناخت و نباید اجازه داد دست به خرابی و ویرانی بزنند . برای اغلب متولدین این ماه سفر توصیه میشود چون معمولا روحیه ناآرام و یا کسل آنها را آرامش میبخشند .
_________________

آذر ماه : با رفت و آمدهای جدید، آشنایان تازه، بگومگوها و بحث و جدلهای تازه نیز در زندگی متولدین این ماه بوجود خواهد آمد . مسلما تفاهم، دوستی و مقاومت و خوش قلبی سبب میشود این رویدادها خیلی زود حل شود . در غیر این صورت ادامه و گسترش آن سبب بهم ریختن زندگی ها میشود . آن گروه از متولدین این ماه که بدلایلی با گروهی از نزدیکان دچار اختلاف عقیده و نظر و کدورت هایی شده اند بهتر است در حل آن بکوشند فضای صلح آمیزی در اطراف خود پدید آورند، چون خیلی ها از این جدایی ها و اختلافات به نفع خود بهره میگیرند . به آندسته از خانمها که رازی در دل دارند توصیه میشود در بازگویی آن به شخص مورد اطمینان خود نیز بااندیشه و احتیاط عمل کنند . به متاهلین بویژه آقایان توصیه میشود اینروزها با یک شاخه گل، یک هدیه کوچک، حتی یک کارت زیبا سبب شوند فضای خانوداگی شان رنگ و روح تازه ای بگیرد .
_________________

دی ماه : خیلی از متولدین این ماه در رسیدن به خواسته ها و آرزوهای خود عجول هستند . همین روحیه سبب شده گاهی برای کسب موقعیت ها به بیراهه بروند و یا از مسیر پرفراز و نشیب و سختی عبور کنند و گاه به بن بست برسند . همین روحیه در زمینه بدست آوردن ثروت نیز برخی از این عده را دچار دردسر میسازد . در حالیکه اصولا متولدین این ماه بخت بلندی دارند، چه در زمینه کاری و چه ثروت و چه زندگی زناشویی، فقط کافی است با احتیاط و حساب شده عمل کنند . لازم به تذکر است که آن گروه از مردان و زنان بیوه که فکر میکردند دیگر راهی برای خوشبختی خود نمی یابند اینروزها در مسیری قرار دارند که اگر محتاطانه عمل کنند به خوشبختی میرسند
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ-

بهمن ماه : اگر به متولدین این ماه امکانات مالی داده شود معمولا از بعضی کارها اعجاز می آفرینند و یا بقولی با خلاقیت ها و توانایی خود از هیچ همه چیز می سازند . به همین جهت به متولدین صالح و مطمئن این ماه باید میدان داد . در زمینه شراکت معمولا متولدین این ماه آدم های منطقی تر و روراست تری هستند ولی در پایان نیز همیشه ضربه ها را بدوش میکشند تا به اصطلاح دیگران دل شکسته نباشند و خاطره ای خوش از خود برجای بگذارند . عشق برای درصد بالایی از متولدین این ماه مفهوم تازه ای دارد و برای گروهی نیز اخیرا دردسرساز شده است که البته اگر همیشه با دوراندیشی همراه شود بسیار زندگی ساز و شیرین است .
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اسفند ماه : بعضی حوادث و رویدادهای اخیر سبب شده روحیه شاد و آرام خیلی از متولدین این ماه کسل و عصبی و نا امید شود . معمولا در این میان برخی آدمهای نه چندان خوش قلب و یا حداقل بدبین به همه چیز و همه کس سبب ساز هستند و با رفتار و کردار و حرفهای خود بروی اطرافیان تاثیر منفی میگذارند . خوشبختانه متولدین این ماه آدمهای قاطع و مقاوم و سنت شکنی هستند و خیلی زود میتوانند از این گونه آدم های منفی دور شوند . در زمینه مسائل عاطفی و احساسی متولدین این ماه همیشه با شانس بلندی همراه هستند گرچه خیلی ها قدر نمیدانند و آنرا از دست میدهند . ولی در جمع خانواده ها، زوج هایی خوشبخت و همیشه عاشق بسیاری را می بینند . بجرات نود درصد از زندگیهای مشترک این ماه بامقاومت طولانی همراه هستند .
_________________


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 110655


Powered by atmelooditv.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 
 
کاربران حاضر در سایت : نفر
Search This Site

any words
exact phrase
Powered by Apollofind.com
این صفحه را صفحه ی خانگی خود کنید

منو لینک کن لینک خود را اضافه کنید


attv.blogfa.com